Ana sayfa

ZHANGJIAGANG FLAME MACHINERY CO.,LTD. Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Banbury dahili karıştırıcı satış için
iyi kalite Banbury dahili karıştırıcı satış için
Müşteri yorumları
Sizin ekipman başarısı benim ilk adımdır!

—— David Belyavskiy

Alev makinesi en iyisi

—— Alex Silva

Sen benim en iyi tedarikçi vardır!

—— Chalee SukSawaad

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5
ZHANGJIAGANG FLAME MACHINERY CO.,LTD. ZHANGJIAGANG FLAME MACHINERY CO.,LTD. ZHANGJIAGANG FLAME MACHINERY CO.,LTD. ZHANGJIAGANG FLAME MACHINERY CO.,LTD. ZHANGJIAGANG FLAME MACHINERY CO.,LTD.

1 2 3 4
ZHANGJIAGANG FLAME MACHINERY CO.,LTD. ZHANGJIAGANG FLAME MACHINERY CO.,LTD. ZHANGJIAGANG FLAME MACHINERY CO.,LTD. ZHANGJIAGANG FLAME MACHINERY CO.,LTD.

1 2 3 4 5
ZHANGJIAGANG FLAME MACHINERY CO.,LTD. ZHANGJIAGANG FLAME MACHINERY CO.,LTD. ZHANGJIAGANG FLAME MACHINERY CO.,LTD. ZHANGJIAGANG FLAME MACHINERY CO.,LTD. ZHANGJIAGANG FLAME MACHINERY CO.,LTD.

 • Üretim hattı

  Satış sonrası hizmet:


  1. önce satış---teknolojik hizmet. teklif müşteriye teknolojik danışmanlık mükemmel.Kalıp ve ürün karakteristik göre müşteri için en uygun makineleri seçin.Müşteri gereksinimi göre üretim planının temel kaynağı, makinenin temel genel bilgi Danışma sunuyoruz. Deneyimi olmayan kişiler bu teknolojik Danışma olanlar yeni bir girişim başlatmak istediğiniz sunuyoruz. Yüksek kalite ve uygun fiyat ile plastik makine kalıplama tavsiye, ödeme şartları en iyi rahatlık yol bulmak.


  2. satış hizmeti.Üretim devam eden soruşturma sunuyoruz. Müşteri gereksinimi, bu arada garanti makine yüksek kaliteli makine işleme sırasında göre zamanında teslimat makine. Gönlünüzü müşteriye bildirin. Yüklemek için hizmet asıl zorluk sanki sıradan insanlar için hata ayıklama. Sorun debugging'ın müşteri kurtulmak için yüklemek için teknik personel gönderebilir kapılarına görev hata ayıklama.

  3. satış sonrası servis.Yirmi dört saat hizmet, iyi ve kolay kullanım sağlamak için müşterinin makinesinde 24 saat içinde. (bir iş günü sonra Faks alma, göndermek en geç iki iş günü aşmayan)
  Makine ile herhangi bir sorun satış sonrası hizmet sizin için ülkenizdeki aracı olabilir. Aksi takdirde iade-i ziyaret biletini vermen, mühendisimiz size kapalı ayarlayın.Sadece ne zaman makine çalışmaz hale bakım hizmeti sunmak, daha önemli bir şey olacak önce sorun ortaya çıkmasını engellemek.

  ZHANGJIAGANG FLAME MACHINERY CO.,LTD.ZHANGJIAGANG FLAME MACHINERY CO.,LTD.ZHANGJIAGANG FLAME MACHINERY CO.,LTD.

 • OEM / ODM
  ALEV
 • Ar-Ge

  Ürünlerimiz ISO kalite sistem belgelendirme ve CE işareti geçti.Detaylı müşteri Anlaşmayı onaylamak için aracılığıyla ürünün teknik yapılandırma ve ardından verilen satınalma ve üretim için atölye için üretim sürecinin her kanal ve kesinlik gerektiren denetim ve yönetim için üretim teknolojisi bölümünden ekipman parçaları QC test derleme önce son montaj sonra müşteri kabul donanımları ve müşteri memnuniyetini sağlamak için devreye alma donanımları geçmelidir.

  ZHANGJIAGANG FLAME MACHINERY CO.,LTD.

İletişim bilgileri
ZHANGJIAGANG FLAME MACHINERY CO.,LTD.

İlgili kişi: Mr. James

Tel: 0086512--018362208333

Faks: 0086-512-58100180

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)